top of page

Тренінги в рамках міжнародного Erasmus+ проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE)

Снимок1.JPG

30 листопада та 1 грудня 2020 року викладачі кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва та аспіранти  взяли участь у тренінгах для викладачів закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти та професійно-технічної освіти на тему: «Інституційна співпраця у підготовці викладачів закладів професійної освіти. Досвід Німеччини», організованих за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Erasmus+ проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

 

Перший день тренінгу розпочався з вітального слова  Світлани Шитікової, директора Національного Еразмус+ Офісу в Україні, яка наголосила на важливості удосконалення підготовки викладачів професійної освіти у розбудові як системи вищої освіти в цілому, так і професійно-технічної, зокрема. 

Подальшу роботу тренінгу було організовано професором Томасом Дайсінгером, завідувачем кафедри економічної та бізнес освіти Університету Констанца, який презентував:

-  систему професійної освіти в Німеччині (загальний огляд системи освіти в цілому та зокрема професійної; типи професійних шкіл; ключові елементи дуальної форми навчання;  участь роботодавців у організації навчання);

-    професійну підготовку викладачів для закладів професійної освіти в Німеччині (особливості підготовки викладачів з економіки в Університеті Констанца; специфіку співпраці між університетами, професійними школами та семінарами під час підготовки викладачів професійної освіти; виклики в системі професійної освіти та підготовки викладачів для системи професійної освіти Німеччини).

Другий день тренінгу охоплював таку тематику доповідей:

-   "Шкільна практика та співпраця з точки зору професійної школи" (Юдіт Хірш, M. Sc., викладач Університету Констанца та центру професійно-технічної освіти в м. Радольфцель);

-    "Управління шкільною практикою: досвід вчительки-менторки" (Еліза Віландт, M. Sc., викладач центру професійно-технічної освіти в м. Стоках);

-   "Шкільна практика та співпраця очима студентів" (Антьє Бекер, B. Sc., студентка-магістр 5-го семестру Університету Констанца, та Анніка Зонненмозер, B. Sc., студентка-магістр 3-го семестру Університету Констанца).

Загалом у тренінгу взяли участь понад 150 учасників, серед яких були представники закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, навчально-методичних центрів ПТО з усіх куточків України. 

Тренінг викликав неабиякий інтерес серед учасників, які мали змогу не лише ознайомитися з досвідом колег з Німеччини, але й обговорити проблемні питання в галузі професійної освіти.

Снимок7
%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA5_ed
Снимок2
Снимок 3
Снимок6

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!

 

06 червня 2022 року  о 15.00 запрошуємо на онлайн-лекцію «Common Errors in Writing for International Journals: How Can the Ukrainian Authors Improve their Publishing Possibilities»

Детальніше....

НАУКОВЦЮ

bottom of page